Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

Dnia 9 listopada 2017 roku, odbyło się wręczenie stypendium ufundowanego prze Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim za szczególne osiągnięcia sportowe. Otrzymały je dwie nasze uczennice Klaudia Szulecka oraz Adriana Zadruska. Przypominamy: Klaudia zdobyła złoty medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Juniorek w C-1 w kajakarstwie na 200 metrów i w Mistrzostwach Polski w C-2 na 500 metrów w Bydgoszczy, brała również udział w Mistrzostwach Europy Juniorów w Belgradzie w konkurencji C-1 na 200 metrów – zdobyła 6 miejsce w finale A; Adriana zajęła 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Kickboxingu w Rydzynie, II miejsce Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Lubusz Open Light Contact kategoria - 55 kg.