Zestaw podręczników dla klas pierwszych w roku szkolnym 2017/2018

1 j. polski – "Zrozumieć tekst – zrozumieć człowieka" K. Olejnik, D. Chemperek, A. Kalbarczyk (WSiP) - nowe wydanie
2 j. obce – informacja we wrześniu
3 WOK – "Spotkania z kulturą" (Nowa Era)
4 WOS – "W centrum uwagi wiedza o społeczeństwie" zakres podstawowy A. Janicki (Nowa Era)
5 historia - "Poznać przeszłość. Wiek XX" - podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych zakres podstawowy. Klasa I (Nowa Era); Atlas historyczny - "Od starożytności do współczesności" (Nowa Era)
6 matematyka - informacja we wrześniu
7 geografia – "Oblicza geografii"-podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych, kl.I E.Uliszak, K. Wiederman (Nowa Era)"Karty pracy ucznia" M. Kubik, M. Nikołajew-Banaszewska (Nowa Era) Atlas geograficzny "Oblicza geografii" dla szkół ponadgimnazjalnych (Nowa Era)
8 fizyka i astronomia - "Świat fizyki" kl. I, M.Fiałkowska (Zamkor)
9 chemia - "Po prostu chemia" H.Gulińska, K.Kuśnierczyk zakres podstawowy(WSiP) Klasa Ib dodatkowo -zeszyt badawczy z zestawem laboratoryjnym MINI-LAB "Doświadczenia chemiczne w małej skali" - dostępny na stronie wydawnictwa, biały fartuch
10 biologia -"Biologia na czasie" E. Bonar, W. Krzeszowiec - Jeleń, S. Czachorowski, (Nowa Era)
11 edukacja dla bezpieczeństwa - "Bez paniki" (PWN) oraz zeszyt ćwiczeń
12 podstawy przedsiębiorczości - "Krok w przedsiębiorczość" Z.Makieła, T.Rachwał (Nowa Era)