Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

 

25.09.2018 r. społeczność szkolna wzięła udział w wyborach do Samorządu Uczniowskiego. Nad przebiegem głosowania czuwała Szkolna Komisja Wyborcza w składzie: Wiktoria Rostkowska kl. 3d, Natalia Jeszke kl. 3d, Cezary Krzemiński kl. 2c oraz Kajetan Kiliś kl. 2c.

Wybory poprzedziła ciekawa i bogata w treści merytoryczne kampania wyborcza pięciu kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Efektem tych działań była duża frekwencja wyborcza – ogółem oddano 221 głosów, w tym ważnych 216, zaś głosów nieważnych 5.

Szkolna Komisja Wyborcza ogłosiła wyniki 26.09.2018 roku. Zgodnie z nimi:

- przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Marta Wójcik z klasy 2c otrzymując 98 głosów,

- zastępami zostały Katarzyna Fajfer z klasy 2a oraz Wiktoria Kołodziejska z klasy 2e otrzymując ex aequo po 39 głosów,

- w skład Samorządu Uczniowskiego weszła także Julia Pelikan z 22 głosami jako członek,

W takim składzie Samorząd Uczniowski rozpoczął działalność w roku szkolnym 2018/19.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

mgr A. Nowakowska, mgr D. Bielecka