Sukces naszych Uczniów w Olimpiadzie Teologii Katolickiej „Kim jestem? Chrześcijańskie spojrzenie na człowieka”.

W etapie szkolnym w dniu 2 grudnia 2020 r. wzięło udział 6 uczniów:

1. Bąkiewicz Roksana – 2g
  2. Jankowska Mądry Emilia – 2g
  3. Łupiński Krystian – 2g
  4. Madeńska Magdalena – 2g
  5. Szubski Igor – 2 e
  6. Wojtkiewicz Martyna – 2g

Wszystkim uczestnikom gratulujemy zadowalających wyników osiągniętych podczas etapu szkolnego.

Do II etapu zakwalifikowało się 2 uczniów:

1. Madeńska Magdalena – II miejsce w Diecezji Warszawsko-Praskiej
  2. Szubski Igor – V miejsce w Diecezji Warszawsko-Praskiej

3 marca 2021 r. podczas etapu diecezjalnego Magdalena Madeńska zdobyła II miejsce a Igor Szubski uzyskał V miejsce w Diecezji Warszawsko-Praskiej.

III etap (ogólnopolski) odbył się w dniu 9 kwietnia 2021 r. Magdalena Madeńska uzyskała tytuł finalisty Olimpiady Teologii Katolickiej.

W dniu 16 czerwca 2021 r. odbyła się uroczystośćwręczenia nagród przez Biskupa Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Magdalena Madeńska odebrała nagrodę w postaci bonu towarowego na kwotę 700 zł oraz nagrody książkowe.

W imieniu Igora Szubskiego nagrodę książkową odebrał nauczyciel religii – Mirosław Dziubeła.

Za przygotowanie uczniów do Olimpiady Teologii Katolickiej nauczyciel Mirosław Dziubeła odebrał
z rąk Biskupa Diecezji Warszawsko-Praskiej dyplom i nagrodę książkową.