Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

17 czerwca 2019 roku, o godzinie 10:00 w świetlicy szkolnej odbył się koncert zespołu szkolnego „Chaos”, który był podsumowaniem rocznej, wspólnej pracy uczniów. Nasi szkolni muzycy zagrali znane i lubiane współczesne utwory o różnorodnej stylistyce muzycznej. Opiekunem zespołu szkolnego była p. Janina Klimiuk -Popielak .

„Chaos” sklada się z 2 utalentowanych wokalistek: Natalii Grędziszewskiej oraz Małgosi Piórkowskiej, ogromnie zdolnego gitarzysty: Wojtka Jezierskiego, basistki: Marty Wójcik, która z basem zaczęła swoją przygodę od niedawna, ale jej motywacja i zapał sprawia, że z każdym dźwiękiem nabiera większej pewności w graniu. Piotr Jakubczak brawuro grał na pianinie, a na perkusji Piotr Miłoszewski. Dźwiękami klarnetu czarowała Gabrysia Makowska.

Uczniowie przez cały rok szkolny, spotykali się w czwartki po lekcjach w świetlicy szkolnej. Zajęcia miały na celu stworzenie uczniom możliwości realizacji własnych pasji i zainteresowań na terenie szkoły. Od września Chaos bierze się do muzycznej pracy, by pokazać się jeszcze w niejednym koncercie.

 

LINK: zepół chaos w piosence...

 

  • 1
  • 2
  • 3