Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

Szanowny Internauto,

Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim dokłada szczególnej staranności w zakresie ochrony prywatności osób korzystających z naszej strony internetowej. Niniejszy dokument zawiera informacje dotyczące zasad przetwarzania i wykorzystywania przez Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim danych użytkowników http://www.liceum-ndm.pl/

Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim z siedzibą ul. Chemików 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, tel. 227752181, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., jest administratorem w rozumieniu Artykułu 4, pkt. 7 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych zwane dalej RODO) i przetwarza dotyczące Państwa dane osobowe pozyskane m.in. za pośrednictwem strony internetowej http://www.liceum-ndm.pl/.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod następującym adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim informuje, że przetwarza dane osób korzystających ze strony http://www.liceum-ndm.pl/ w celu informacyjnym oraz promocyjnym placówki.

Dane osobowe mogą zostać udostępnione innym podmiotom jedynie w sytuacji, gdy uprzednio zostanie wyrażona zgoda oraz wyłącznie dla celów wskazanych w zgodzie.


Jednocześnie Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim informuje, że osobom, których dane osobowe są przetwarzane przysługują następujące prawa:

  1. żądania od administratora dostępu do swoich danych,
  2. sprostowania swoich danych,
  3. usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych,
  4. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych,
  5. przenoszenia swoich danych
  6. wniesienia skargi do organu nadzorczego (https://uodo.gov.pl/)

Wszystkie dane osobowe są przetwarzane tylko przez czas niezbędny do osiągnięcia celu dla którego są przetwarzane.