Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

 

siata

 

Dnia 18.11.19 r drużyna dziewcząt z naszego liceum wzięła udział w powiatowych zawodach piłki koszykowej. Nasze zawodniczki dzielnie wywalczyły pierwsze miejsce na podium, pokonując przy tym wszystkie drużyny (ZSP Nasielsk, ZSP nr 2 i ZSP nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim, ZSP Pomiechówek).

W drużynie panowała znakomita atmosfera i dobra komunikacja. Dziewczęta wykazały się dużym zaangażowaniem i godnymi podziwu umiejętnościami. Tytuł najlepszego zawodnika również należał do jednej z dziewcząt z naszej szkoły.

18 listopad był dniem wspaniałym i pełnym radości nie tylko dla naszych koszykarek, ale i dla nauczycieli wfu. Na ręce P. Jankowskiego i P. Żemły dziewczyny składają podziękowania za przygotowanie i wsparcie.