Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

 

Zbliża się koniec roku szkolnego 2020/2021. Rok specyficzny i trudny, ponieważ nauka zdalna przyczyniła się do zamknięcia nas w domu i braku integracji z rówieśnikami. Aby dotrzymać corocznej tradycji klasa IIe i Ic wybrały się do Pomiechówka na spływ kajakowy.

 

Nasza wycieczka rozpoczęła się o godzinie 8:20, gdzie wszyscy spotkaliśmy się przy moście i czekaliśmy na transport do miejsca rozpoczęcia spływu. Klasa Ic Pana Krystiana Rogalskiego wraz z opiekunami - Panem Robertem Jankowskim i ks. Robertem Pogorzelskim pokonali trasę Borkowo- Pomiechówek, natomiast klasa IIe Pani Joanny Szerszeń w raz z opiekunami - Panią Iwoną Liszkiewicz i Panią Agnieszką Łącką pokonali trasę Śniadówko - Pomiechówek.

 

Z racji tego, że warunki pogodowe były idealne, obie grupy pokonały trasę w ekspresowym czasie. Na końcu spływu, na uczestników wycieczki czekało ognisko z kiełbaskami, lody, a także boisko do siatkówki.

 

 

 

  • IMG_4771
  • IMG_4776
  • IMG_4777
  • IMG_4778
  • IMG_4802
  • IMG_4805
  • IMG_4806