Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

flaga

8 kwietnia odbył się w naszej szkole I etap – etap szkolny - II edycji Konkursu Języka Angielskiego English Masters organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku, objętego patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Starostę Powiatu Pułtuskiego oraz Burmistrza Miasta Pułtusk.

Konkurs obejmował zagadnienia gramatyczne, leksykalne oraz kulturowe na poziomie B2-C1. Do konkursu na platformie Quizizz przystąpiło 40 uczniów. Do drugiego etapu zostało zakwalifikowanych 5 uczniów:

  • Adrian Pietrzak z klasy 3g
  • Jakub Sońta z klasy 3g
  • Wiktoria Baumann z klasy 2d
  • Maja Górska z klasy 3h
  • Paweł Zieliński z klasy 3a

Drugi etap konkursu – etap mazowiecki, odbędzie się 22 kwietnia 2022 r. o godz. 10.00 również na platformie Quizizz. Naszym uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie.

Ogłoszenie wyników przez LO im. Piotra Skargi w Pułtusku nastąpi 26 kwietnia.

                                                                                      

Szkolny Koordynator konkursu

mgr Marzena Kisiel