Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

PISMO DOTYCZY: głosowania na projekty w Budżecie Obywatelskim Mazowsza

"Szanowni Państwo!

W związku z zakończoną oceną projektów do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza nadszedł czas na głosowanie, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie działań informacyjno-promocyjnych realizowanych przez Biuro ds. Budżetu Obywatelskiego Mazowsza i Dostępności Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Przydatne informacje o BOM:

  • głosowanie na projekty trwa od 8 do 30 czerwca 2022r.,
  • głosować można na wszystkie projekty,
  • zachęcam do oddania głosu na dwa projekty – jeden z puli ogólnowojewódzkiej, drugi z puli podregionalnej,
  • głosowanie prowadzone jest wyłącznie on-line na bom.mazovia.pl
  • głosowanie jest bezpłatne.

Uprzejmie proszę o zachęcenie kadry pedagogicznej, uczniów i rodziców do głosowania na projekty w Budżecie Obywatelskim Mazowsza, poprzez rozpowszechnienie informacji na lekcjach oraz w elektronicznych dziennikach uczniów. Dodatkowo zachęcam do wykorzystania lekcji informatyki na oddanie głosu na wybrany projekt.

Istotne jest uświadomienie uczniów czym jest Budżet Obywatelski, jakie korzyści z niego płyną oraz dlaczego warto oddać głos na projekt. W związku z zakończoną oceną projektów do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza nadszedł czas na głosowanie, aby to mieszkańcy województwa mazowieckiego zdecydowali, które projekty są warte ich uwagi.

Z poważaniem

wz. Sekretarza Województwa
Dyrektora Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego
w Warszawie

Wiesława Miecznikowska"