Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

 

Wyjazd integracyjny klas pierwszych.

W bieżącym roku szkolnym 2022/2023 po 3 letniej przerwie powróciliśmy do organizacji wyjazdów integracyjnych dla klas 1.

W dniach 19-21 września każda klasa pierwsza wyjechała na całodniową wycieczkę do Kozienic.

Za organizację wyjazdu odpowiedzialna była firma Fun Active. Pod pilnym okiem cudownych, profesjonalnych instruktorów uczniowie przeżyli niezapomnianą przygodę. Każdy mógł sprawdzić się na ściance wspinaczkowej, poszaleć w Roller-Ball, popisać się celnym strzelaniem lub powalczyć jak Gladiator na tzw. dmuchańcu. To wszystko do obiadu. Po obiedzie ogromnym zainteresowaniem cieszyła się gra terenowa 50- tka. Jeśli do tej pory ktoś narzekał na zimno, to podczas tej zabawy porzucał kurtki i ciepłe bluzy. Jakby nie było dość, po grze wszyscy brali udział w tańcach na wesoło.

Taniec „Belgijka” w grupach 50 osobowych wyglądał imponująco. Jakby to ktoś powiedział- Robił wrażenie!

Kolacja i ognisko były super dopełnieniem fajnej zabawy. Nikomu nie chciało się wracać do domu. Te bardzo intensywnie przeżyte dni pozwoliły nam wszystkim poznać się lepiej i choć wiemy, że to tylko jeden dzień, ale dał nam początek do nawiązania dobrych relacji.

Nad całym pobytem każdego dnia czuwała pedagog szkolny. Wychowawcy i opiekunowie klas chętnie uczestniczyli w różnych formach zabawy. Dowody na super zabawę znajdziecie na filmie i zdjęciach z pobytu, zarówno na naszej stronie fb, jak i na stronie firmy Fun Active, której jeszcze raz dziękujemy za super przygodę.

 

FILM:

 https://fb.watch/fNA4WSyB49/

 

  • 1_2
  • 2_2
  • 3_2
  • 4_2
  • 5