Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

 

Pragniemy ogłosić, że Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” w 2023 r po raz kolejny wyróżniła naszą szkołę „BRĄZOWĄ TARCZĄ” w Rankingu Liceów Ogólnokształcących publikowanym przez portal Perspektywy i pokazującym szkoły najlepiej przygotowujące do podjęcia studiów.

Nasze liceum zajęło 129 miejsce na Mazowszu i jesteśmy w gronie 253 najlepszych szkół tego typu

oraz zajęliśmy 557 miejsce w Polsce. Ranking uwzględnia dane dotyczące 3287 liceów ogólnokształcących.

Na wysokie miejsce w rankingu złożyły się bardzo wysokie wyniki egzaminów maturalnych. Dzięki takim wynikom matur nasi absolwenci bez problemu kontynuują naukę na renomowanych uczelniach. Otrzymany tytuł potwierdza wysoką jakość pracy naszej szkoły.

Gratulujemy naszym uczniom, kadrze nauczycielskiej, pani dyrektor oraz życzymy dalszych sukcesów.

 

Ranking Liceów Ogólnokształcących - Perspektywy

 

 braz