Drugiego września 2024 roku o godzinie 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2024/2025.Uroczystość odbyła się na dziedzińcu szkolnym i patrząc na tak piękną, słoneczną pogodę, aż trudno było uwierzyć, że wakacje już się skończyły.

Inauguracja rozpoczęła się od uroczystego wprowadzeniu sztandaru i odśpiewania przez wszystkich naszego hymnu narodowego. Następnie pani Aleksandra Stasiak, która w roku szkolnym 2024/2025 będzie pełniła funkcję dyrektora naszej placówki, przywitała wszystkich zgromadzonych nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz uczniów. Pani Dyrektor szczególnie ciepło przywitała uczniów klas pierwszych, życząc wszystkim sukcesów i dobrej atmosfery do nauki.

Po uroczystości wszyscy uczniowie jak zawsze udali się na krótkie spotkania się ze swoimi wychowawcami do sal lekcyjnych.

A my jak zawsze na początku roku szkolnego życzymy wszystkim pracownikom oraz uczniom dużo sił do pracy na nadchodzące miesiące oraz dużo uśmiechu i jak najwięcej tak pięknej pogody jak dziś.