Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że zmarła nasza ukochana koleżanka, wieloletni pedagog, Alicja Jabłczyńska – Woźniak. Była absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Wojska Polskiego, a po ukończeniu studiów polonistycznych w Uniwersytecie Warszawskim wiele lat pracowała w naszej szkole jako polonistka. Wychowała wiele pokoleń wspaniałej młodzieży, która ceniła ją za serdeczność, wrażliwość, ciepło i dobroć. Mocno angażowała się w życie szkoły, piastowała funkcję zastępcy dyrektora naszej placówki. Tworzyła biuletyny i teksty, które ukazywały jej zdolności literackie. Zawsze miała czas na słowa wsparcia i uśmiech dla każdego.

Na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci.

Pogrzeb odbędzie się 22.10.24. o godzinie 11.00 w kościele Św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim

• DCP02462
  • DCP03364