Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

 

4 września 2017r. o godzinie 9:00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018. Pani Dyrektor Teresa Popielak  przywitała serdecznie wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz rodziców. Szczególnie gromkimi brawami powitano uczniów klas pierwszych, rozpoczynających naukę w naszej szkole oraz nowych nauczycieli. Wychowawcami w klasach pierwszych zostali: IA - Pani Agnieszka Łącka, IB - Pani Aleksandra Stasiak, IC – Pani Iwona Liszkiewicz, ID – Pani Elżbieta Górna, IE – Pani Elżbieta Żemła. Pani Dyrektor przedstawiła informacje dotyczące organizacji pracy oraz życzyła wszystkim wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Odczytano również listy Minister Oświaty Pani Anny Zalewskiej oraz Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka. Następnie uczniowie udali się do swoich klas na spotkania z wychowawcami.

Wszystkim uczniom naszego Liceum życzymy wspaniałego roku szkolnego
– pełnego nowych wyzwań, odkrywania pasji oraz nawiązywania trwałych przyjaźni.

 

 

zdjęcia: Filip Rokicki

 • IMG_4431
 • IMG_4434
 • IMG_4436
 • IMG_4438
 • IMG_4439
 • IMG_4443
 • IMG_4444
 • IMG_4446
 • IMG_4448
 • IMG_4451
 • IMG_4456