Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci i Rodziny „OdPoczątku” na zlecenie Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim organizuje event w zakresie profilaktyki zdrowia psychicznego pn. „Bez TABU o głowie”, który jest skierowany  do wszystkich mieszkańców powiatu nowodworskiego. Wydarzenie odbędzie się w dniu 20.10.2024 r. w Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Chemików 1 w Nowym Dworze Mazowieckim, w godzinach 9:00-18:00 i będzie miało charakter otwarty.

W dniu eventu odbędą się wykłady ze specjalistami m.in. z psychologiem dr Aleksandrą Piotrowską, suicydologiem Lucyną Kicińską, psychiatrą dr Julią Pupek-Pyzioł.  Równolegle będziemy prowadzić szereg warsztatów ze specjalistami z obszaru zdrowia psychicznego. W trakcie wydarzenia zapraszamy również na bezpłatne indywidualne konsultacje ze specjalistami (m.in. psycholog, terapeuta SI, pedagog, dietetyk), a także do udziału w warsztatach artystycznych, sportowych, relaksacyjnych oraz animacjach dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do spotkania z przedstawicielami służb – policji, straży pożarnej, wojska oraz WOPR. W ramach wydarzenia będzie można zapoznać się z wyposażeniem i codzienną pracą ww. służb, a także wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych specjalnie na ten dzień.

LINKI: